touristica 444 0329 Çağrı Merkezi Danışmanlığı ve Alt yapısını, SEBİT GRUP’a emanet etti.
touristica 444 0329 Çağrı Merkezi Danışmanlığı ve Alt yapısını, SEBİT GRUP’a emanet etti.

Atlas Turistik Servis ve Yat. A.Ş ’nin şirketleri arasında yer alan Touristica Seyahat Acentesi, Haziran 1994 tarihinden bugüne, turizm alanında hizmet vermektedir. 24. yılını tamamladığı bu günlerde her zaman hizmet kalitesini bir adım ileriye götürerek, misafirlerinin tatil keyfini tam anlamı ile yaşamalarını sağlamaktadır.

444 0 329 no’lu touristica çağrı merkezinde görev alan seyahat danışmanları sayesinde ayrıntılı ürün bilgilerini çok kısa bir sürede öğrenebileceğiniz gibi, çok kolay bir şekilde tatil satın alma işlemini yapabilmektesiniz.

 

 

 

 

 

 

Çağrı merkezi teknolojik alt yapısı sayesinde sesli yanıt sistemiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tatilinizi satın aldıktan sonra gerekli evraklar sistem üzerinden otomatik mail veya faks yoluyla tarafınıza, onayınız için iletiliyor.

Türkiye genelinde bulundukları şehrin merkezi ilçelerinde yer alan acenteları vasıtasıyla hizmet veren 140'nın üzerindeki Touristica Acentesi’nin konusunda uzman seyahat danışmanları sayesinde tatil planlamanız çok kolay!

 

Touristica Hizmet Birimleri;

Yurtiçi Departmanı
Yurtdışı Departmanı
Kıbrıs Departmanı
Kültür Departmanı
Cruise Departmanı
MICE Departmanı

İÇERİĞİ PAYLAŞ